کودتا نیوز

ژوئیه 28, 2009

داستان شهادت حسین اخترزند و تصاویر آن شهید 18+

دوستان به شرافت ایرانیتون قسم به تمام خبرگزاری ها، همه جا پخش کنید،نگذارید خونش پایمال بشه..

در روز 25 خرداد در درگیریهای اصفهان یکی از دوستان ما به نام «حسین اخترزند » به طرز وحشیانه ای به شهادت رسید. «حسین اخترزند » فرزند مرحوم مرتضی ، 32 ساله (متولد 27 آذر ماه سال 1355) نان آور خانواده بود . وی در روز دوشنبه25 خرداد ماه بعد از کار به سمت دروازه شیراز حرکت می کند .آنجا کانون در گیریها بوده و عده ای بسیجی و لباس شخصی به دنبال تعدادی از مردم می گذارند .و حدود 15 نفر از مردم از درب پارکینگ مجتمع پزشکان (واقع در دروازه شیراز – بن بست هاله )وارد ساختمان می شوند و هر کدام به طبقه و یا اتاقی پناه می برند . اما متاسفانه حسین و یک نفر دیگر که هنوز نامش را نمی دانیم در پشت بام طبقه سوم به دست بسیجی ها می افتند و مورد ضرب و شتم بسیار زیادی قرار می گیرند و بسیجی های بیرحم آنها را از طبقه ی سوم به پایین پرتاب می کنند .

شخص دیگر که همراه حسین بوده به دست لباس شخصی ها می افتد و طبق گفته های شاهدان ، پرچمی دور بدنش پیچیده و او را به مکان نا معلومی برده اند . اما بدن نیمه جان حسین را چند تن از مردم می بینند و یک پزشک انسان دوست با بیمارستان شریعتی (واقع در 100متری محل وقوع ) تماس گرفته و اورژانس به محل حادثه آمده است . و علیرغم مداخله ی نیروهای امنیتی که اجازه ی بردن حسین به بیمارستان را نمی داده اند ، مردم تجمع کرده و با آمبولانس او را به بیمارستان رسانده اند .اما متاسفانه در شامگاه در مقابل چشمان مادر و خواهر و برادرانش جان سپرد .البته به گفته ی یکی از پرستاران وضعیت حسین آنقدر وخیم بود که مرگ از زندگی برایش بسیار بهتر بود .زیرا که او قطع نخاع شده بود و هیچ جای سالمی در بدنش نمانده بود .

نیروهای امنیتی به خانواده حسین تاکیید داشتند که او در اثر سهل انگاری روی ایرانیتهای پوسیده ی پشت بام افتاده و کشته شده است .حتی یکی از فرماندهان سپاه چند روز پیش در یک سخنرانی باکمال بی شرمی اعلام کرد که ما در اصفهان تنها یک کشته داشتیم آنهم به خاطر استعمال مواد مخدر ( شیشه ) بوده است .

نیروهای امنیتی فشارهای زیادی را بر این خانواده وارد داشتند و از همه نزدیکان تعهد گرفتند که کشته شدن حسین را تصادف اعلام کنند تا جنازه وی را تحویل دهند . حتی در مراسم ختم 5 نفر مسلح ( 3 مرد و 2 زن ) را آوردند که مراقب اوضاع باشند . تمام مراحل کفن و دفن او را یکی از عوامل خودشان انجام داد و حتی زیارت عاشورا که موقع خاک سپاری خوانده شد را نیز یکی از همین افراد خواند . ضمن اینکه موقع حمل تابوت از گفتن «الله اکبر» جلوگیری کردند !!!

اما خدا را شکر با همه ی این فشارها تمام مردم اصفهان از این قضیه خبردار شدند و حتی آقای نکوئی ( رئیس ستاد میرحسین موسوی در اصفهان ) نیز در مراسم وی شرکت داشت .

این خبر در بسیاری از سایت ها و وبلاگها درج شده است .

برخلاف اینکه امنیتی ها تاکیید داشتند که او خودش در اثر غفلت افتاده اما آثار جراحات زیاد روی دست چپ ، پای چپ و راست ، کمر ، پهلو و پارگی عمیق دست راست ( که در برگه ی پزشکی قانونی نیز ثبت شده است ) و نیز شاهدانی که آنجا بوده اند و صدای ضرب و شتم و فریادهای حسین را شنیده اند ، همگی گواهی است بر اینکه او قبل از افتادن مورد ضرب و شتم زیادی قرار گرفته است . امیدواریم این خبر را به گوش تمام جهان برسانید تا همه بدانند » حسین اخترزند» را بیرحمانه تر و سنگدلانه تر از بقیه کشتند .

آدرس منزل حسین : اصفهان . خیابان رباط دوم (شهید رضی) . خیابان مخابرات . کوچه سلطانی . فرعی اول سمت راست . منزل اول سمت چپ (در سبز رنگ) . طبقه ی دوم .

آدرس قبر : باغ رضوان . قطعه 17 . بلوک 1 .

Advertisements

162 دیدگاه »

 1. نمي دونم وقعا چي بگم.. ايران نفرين شده

  دیدگاه توسط ايراندا — ژوئیه 28, 2009 @ 6:26 ب.ظ. | پاسخ

  • گاهي فكر ميكنم خدا هم بخواب عميقي فرو رفته است!!!

   دیدگاه توسط رها — اوت 5, 2009 @ 1:34 ب.ظ. | پاسخ

 2. به کدامین گناه باید کشته شوند به کدامین دین الهی باید کشته شوند من نمی شناسم
  هیج دین الهی جنین گفته باشد بدون شک این اقایان قصد نابودی دین رادارند بزودی عدالت الهی در مورد دستهای الوده به این خونهای پاک پاسخ خواهد داد این وعده الهی است که ظلم پایدار نیست

  دیدگاه توسط فریده — ژوئیه 28, 2009 @ 6:28 ب.ظ. | پاسخ

 3. اخه به قیافه این طفل معصوم میاد مواد مصرف کنه

  دیدگاه توسط reza — ژوئیه 28, 2009 @ 6:50 ب.ظ. | پاسخ

 4. یک دفعه رئوف نشده اند عزیز من. قبلا مشغول مهرورزی بودند. مهرورزی شان آنقدر کشته داد حالا خدا رافت شان را بخیر کند.

  دیدگاه توسط KIA — ژوئیه 28, 2009 @ 6:51 ب.ظ. | پاسخ

 5. دوستان عزيز همه روزي را خواهيم ديد كه اين ظالمان به نتيجه كارهاي عير انساني خود مي رسند .گرچه اگر روزي اين نامردان در اختيار مردم قرارگيرند هيچگاه مردم ما اين طور نامردانه با آنها رفتار نخواهند كرد .دوستان من بسيار متاثرم از اين حادثه.

  دیدگاه توسط طوطي — ژوئیه 28, 2009 @ 6:54 ب.ظ. | پاسخ

 6. خدا رحمتش کنه

  دیدگاه توسط مهدی — ژوئیه 28, 2009 @ 7:06 ب.ظ. | پاسخ

 7. nago nefrat be in janiyan velayati mandaravordi.

  دیدگاه توسط mehdi — ژوئیه 28, 2009 @ 7:10 ب.ظ. | پاسخ

  • مرگ بر دیکتاتور

   دیدگاه توسط سحر — اوت 1, 2009 @ 5:14 ق.ظ. | پاسخ

 8. بدترین توشه برای آخرت بدی و ظلم به بندگان خداست
  علی (ع)

  دیدگاه توسط siamak — ژوئیه 28, 2009 @ 7:12 ب.ظ. | پاسخ

 9. خامنه ای، از ملت نمیترسی.
  فکر نمیکنی که این ملت صبور روزی خودت یا خانواده ات را از خشم تکه پاره خواهند کرد.
  فکرمیکنی که جان بدر خواهی برد.
  یاد دار شیخ نوری را در توپخانه اویزان در باد.

  دیدگاه توسط elcid — ژوئیه 28, 2009 @ 7:18 ب.ظ. | پاسخ

  • na azizam nake nemitarse vache betare ghatle am mikone hamaro mage kari dare ya az khoda mitarse ? ya kahlagh dare ina ro be on kasaye begoo ke janam fadaye rahbaran

   دیدگاه توسط parmis — ژوئیه 29, 2009 @ 8:02 ق.ظ. | پاسخ

 10. [….حذفِ بخشی به دلیل استفاده از کلمات رکیک…] … زنه باد کوروش . زنده باد داریوش – زنده باد پرشیا ….

  دیدگاه توسط صبور — ژوئیه 28, 2009 @ 7:32 ب.ظ. | پاسخ

 11. هم ميهنان خوبم، بياييد چشمانمان را بازتر کنيم و کمی دورتر را بنگريم. کاری که اينها دارند ميکنند مطابق اسلام است. هميشه در اسلام اينگونه بوده که شمشير سخن اول را گفته. تاريخ اسلام را دوباره ولی بدون تعصب خشک نگاه کنيد. اين جنگ 2400 ساله دو فرهنگ گوناگون است. اسلام ايران و ملتش را نابود خواهد کرد. بيگانگان از روسها گرفته تا اروپا و آمريکا و حتا چين مخالفتی با اين کار ندارند. تمام اين گروه هايی که پس از انقلاب فعال بودند از مجاهدين خلق جاسوسان صدام گرفته تا چريک ها تا سلطنت طلبها و تا اين تازی زاده های اسلامی تنها و تنها برای از ميآن بردن فرهنگ ايرانی درست شدند. تنها راهی که ميتواند ما را از اين بدبختی رهايی دهد اين است: به کنار گذاشتن تعصب های کور و برگشتن به دين پاک و باستانی زرتشت و بکار گيری خرد. در اين راه تنها و تبها بايد روی خودمان حساب کنيم و بس. اگر اين راه را رفتم پيروز خواهيم شد و گرنه جوانان زيادی را از دست خواهيم داد و سرنجام ما را به همان روز خواهند انداخت که عراق را بدان گرفتار کردند. از بلايی که بر سر سرخپوستان آوردند درس بگيريم. اهورامزدا ايران را از دشمن، دروغ و خشکسالی نگاه دارد.

  دیدگاه توسط Parsi — ژوئیه 28, 2009 @ 7:45 ب.ظ. | پاسخ

  • آخه الاغ چرا پای اسلام ر ومی کشی وسط؟ مگه هر کسی به اسم اسلام هر غلطی کرد باید به نام این دین مترقی نوشته بشه؟ مگه قبل از اسلام دخترا رو زنده به گور نمی کردن؟ مگه از سر حماقت شتر همراه مرده دفن نمی کردند تا مرده تو اون دنیا پیاده نباشه؟ ….توی نفهم رو چه حسابی به این دین و آورنده ش که یکی از رئوفترین انسانهای روی زمین بوده این چرندیات رو نوشتی؟ واقعاً برات متأسفم. مشکل ما اینه که اسلام رو با آخوندا یکی کردیم. هر آخوندی هر […] خورد به اسلام می نویسیم.

   دیدگاه توسط مدافع اسلام مترقی — ژوئیه 29, 2009 @ 1:14 ق.ظ. | پاسخ

   • آقا یا خانم» مدافع اسلام مترقی» !شما که مسلمان و مترقی هستید چرا با این الفاظ زننده دیگران رو نقد میکنید؟شما هم با این طرز نوشتن ،
    به نحو دیگه ای دارید اسلام رو خراب میکنید.من هم طرفدار اسلام هستم، ولی‌ این چیز هایی که شما نوشتید: زنده به گور کردن دختران و دفن کردن شتر با مرده فرهنگ عرب‌ها بوده نه ایرانی‌ ها.البته من هم با شما موافقم که نباید کار هر به ظاهر مسلمانی رو به پای «اسلام» نوشت.

    دیدگاه توسط رها — ژوئیه 30, 2009 @ 12:50 ق.ظ.

  • اول بگم که من با این رفتارها مخالفم همین طور که با گفتهی توی احمق مخالفم مثلا میخوای با این گفتهات جی رو ثابت کنی اینکه باور مردم وزیر سوال میبری میخوای بگی روشنفکری !نه الاق اینکه سریع میای و دین و باور مردم و زیر سوال میبری روشنفکری نیست این روش دیگه قدیمی شده من یه سوال ازت میپرسم واون اینکه کجای اسلام گفته به دیگران باید ظلم کرد!برو یه خورده بیشتر در باره ی اسلام واقعی مطالعه کن بعد ابراز نظر بکن

   دیدگاه توسط نادر — اوت 23, 2009 @ 1:32 ب.ظ. | پاسخ

  • عزیز یعنی هنوز شما نفهمیدی که اینا دشمن اسلام هستند و فقط از اسمش بهره برداری می کنند و پشیزی برای اسلام واقعی ارزش قایل نیستند و حدیث جعل می کنند و تفسیر به رای می کنند؟!!!!

   دیدگاه توسط علیزضا — سپتامبر 24, 2009 @ 10:09 ق.ظ. | پاسخ

 12. خدا رحمت اش کند . امیدوارم که با شهدای کربلا که درکنار امام حسین در مقابل یزیدیان جنگیدن محشور شود. خداوند آنهارا در پناه رحمت خویش خواهد گرفت . او رحیم و رحمن است .

  دیدگاه توسط خونخواهی — ژوئیه 28, 2009 @ 8:15 ب.ظ. | پاسخ

 13. بیگناه شکنجه داده و کشته اند و شرم نمیکنند از این تهنتها که به این جوانان شجاع میزنند. لعنته ابدی به آنها

  دیدگاه توسط farideh — ژوئیه 28, 2009 @ 8:34 ب.ظ. | پاسخ

 14. نام و چهره سرتیم جدید بازجویی ها از فعالان سیاسی

  دیدگاه توسط zedekhudeta — ژوئیه 28, 2009 @ 8:56 ب.ظ. | پاسخ

 15. من میشناسمش خونشون نزدیک خونه ی ماست. خیلی پسر خوبی بود. نمی دونم چی بگم؟

  دیدگاه توسط 111 — ژوئیه 28, 2009 @ 9:15 ب.ظ. | پاسخ

 16. احتمالا کار BBC بوده!!!!!

  دیدگاه توسط 111 — ژوئیه 28, 2009 @ 9:20 ب.ظ. | پاسخ

 17. I can not keep my tear in my eyes. Just I am telling you; for sure there is no God, If we had at least he can do something.

  دیدگاه توسط Hossein — ژوئیه 28, 2009 @ 9:37 ب.ظ. | پاسخ

 18. برادر نوجوونه
  برادر غرق خونه
  برادر کاکلش آتشفشونه

  آی چه بوی تعفنی اینجا پیچیده
  دردمون با چی درمون میشه
  این خونه
  خون بی جواب نمی مونه
  آی آی آی

  دیدگاه توسط reza — ژوئیه 28, 2009 @ 10:06 ب.ظ. | پاسخ

 19. فقط میتونم اشک بریزم ، و با همه تار و پود وجودم فریاد بزنم خدایا خدایاقسمت میدم به هر چی انسان خوبه به همه امامان ما که مظلومانه در راه حقیقت کشته شدند این ظالمان را در عزای بچه ها و عزیزانشان بنشان . خدایا مرگ راحت به این لاشخورها و کفتارها نده و چنان درد و بیماری و رنجی را نصیبشان کن که روز هزار بار آرزوی مرگ کنند .

  دیدگاه توسط iran — ژوئیه 28, 2009 @ 10:08 ب.ظ. | پاسخ

 20. دوستان پیشنهاد میدم عکس های حسین و همه شهدایی را که در این ایام داشتیم پرینت گرفته و به آدرس صندوق پستی بیت خامنه ای و مراجع تقلید چه اصولگراها و چه اصلاح طلب ها بفرستیم . اگر همه به خونخواهی این عزیزان از دست رفته این کار را بکنیم و روزانه صدها عکس از کشته شدگان به دست این افراد برسد ، بعید میدانم بعد از دیدن این عکس ها بتوانند شب با خیال اسوده بخوابند و اگر ذره ای انسانیت و شرف و وجدان داشته باشند سکوت بکنند .
  میتوان در بالای عکس ها آیات قران و احادیثی را که در این باره داریم نیز تایپ کنیم مانند : به کدامین گناه کشته شدند ؟ کشتن یک انسان بیگناه برابر است با کشتن همه بشریت و یا فریاد امام حسین : هل من ناصرینصرنی و …
  خواهش میکنم برای لحظه ای خودتان را جای این افراد بگذارید … اگر امروز به جای عکس های حسین اخترزند عکس های من در اینجا بود از دیگر افرادی که زنده و سالم هستند چه توقعی داشتم ؟

  دیدگاه توسط iran — ژوئیه 28, 2009 @ 10:20 ب.ظ. | پاسخ

  • با اجازه شما، پیشنهادتان را در کودتانیوز و بالاترین قرار خواهم داد، با سپاس.

   دیدگاه توسط koodetanews88 — ژوئیه 29, 2009 @ 10:41 ق.ظ. | پاسخ

 21. پیشنهاد میدهم همه روز پنج شنبه با لباس های سیاه و شاخه های گل میخک و گلایل سفید که روبان مشکی دارد به مصلی برویم . در این روز و روزهایی که مراسم تنفیذ و … ا.ن هست همه از ماشینهایشان موج رادیو قران را بگیرند و صدای تلاوت قران در همه شهر بپیچد . این روزهای سیاه روزهای عزای عمومی برای همه ایرانیانی است که هنوز شرف و وجدانشان را به بهای اندکی نفروخته اند . روز مرگ اسلام و جمهوریت در این حکومت و رژیم دیکتاتوری . همه به نشانه عزاداری برای مرگ اسلام . جمهوریت و کشتن جوانان ایران زمین همه نمادهای عزاداری را به دنیا و دیکتاتورها نشان داده و در تاریخ کشورمان این روزهای سیاه را ثبت می کنیم .

  دیدگاه توسط ایران سبز — ژوئیه 28, 2009 @ 10:27 ب.ظ. | پاسخ


 22. مگه چیزی هم می شه گفت …

  .

  دیدگاه توسط سپهر — ژوئیه 28, 2009 @ 10:35 ب.ظ. | پاسخ

 23. ممنون از خبر رسانی،خدا او را رحمت کند و به خانواده اش صبر دهد.
  ما نیز باید انتقام خون شهیدانمان را بگیریم.
  وحشتناک او را به قتل رسانده اند

  دیدگاه توسط محمد — ژوئیه 28, 2009 @ 10:40 ب.ظ. | پاسخ

 24. لیست شهدا به فارسی با اسامی درست. ففط حقیقت و بدون شایعه.‌ http://bit.ly/UdMEC

  دیدگاه توسط iranrevolution — ژوئیه 29, 2009 @ 2:24 ق.ظ. | پاسخ

 25. باید دین از سیاست جدا بشه تا بیشتر از این به هیکل دین […] این جانوران جنایت کار کارهایشان را به حساب دین گذاشتند خدا روح تمام شهیدان را شاد گرداند انشاءالله

  دیدگاه توسط mahdi — ژوئیه 28, 2009 @ 10:19 ب.ظ. | پاسخ

  • kamelan ba shoma doste aziz movafegham din faghat vase adam ha to klhone khodeshon khobe na bishtar az ahkame akhalgh ke hamejaye donya yeki hastesh peyravi konan koshtan va ghatl va shekanje mamnu

   دیدگاه توسط parmis — ژوئیه 29, 2009 @ 8:00 ق.ظ. | پاسخ

 26. خانمان سوز شود آتش آهی گاهی ناله ای میشکند پشت سپاهی گاهی

  دیدگاه توسط سید — ژوئیه 28, 2009 @ 11:06 ب.ظ. | پاسخ

 27. omidvaram ke hameye donya befahman ke ina che jenayati mikonan. ke bebinam in AHmadinejad. indafe biad NY chi mikhad bege…

  دیدگاه توسط kaveh — ژوئیه 28, 2009 @ 11:27 ب.ظ. | پاسخ

 28. اي خدا مگر شاهد نيستي نمي بيني چه بر سر ملت ما آمده خدايا خودت مارا ياري كن و به داد دل ما و جوانان ايراني برس اي خدا مگر ما شيعيان علي (ع) نيستيم پس ما را ياري كن تا ريشه اين ظلم و ستم آخوندهاي بي دين و عالمان بي عمل را بركنيم اي امام زمان اي غايب هميشه حاضر به فرياد دل ما برس قدرتي به ما عطا بفرما تا هرچه زودتر نابودي آخوندهاي بي ريشه را ببينيم.آمين
  با عرض تسليت به خانواده اين شهيد عزيز اميدوارم كه مارا شريك غم خود بدانيد.

  دیدگاه توسط nasim — ژوئیه 28, 2009 @ 11:55 ب.ظ. | پاسخ

 29. مرگ پايان كبوتر نيست

  دیدگاه توسط مريم — ژوئیه 29, 2009 @ 12:08 ق.ظ. | پاسخ

 30. سگ تو روح این حکومت […]، بی شرفها نگاه کن چه کار با این حسین کردن
  من بچه محل حسین بوده و اونو می شناختم، سگ پدرها تو اصفهان گفتن که اون از بالا پشت بوم پرت شده و مرده، آخه شما مسلمونید عوضی ها، باید تک تک این انصار حزب الله رو از دم تیغ گذروند، به هیچ کدومشون نباید رحم کرد، باید تو خیابونا گیرشون انداخت و حسابشونو رسید، مردم باید این لعنتی ها رو لو بدن باید به همدیگه معرفیشون کنیم تا به راحتی از خجالتشون در بیایم، باید پسر سران این گروه کثیفو همینجوری کشت تا بفهمند چه مزه ای داره این کاراشون.
  خدا رحمتت کنه حسین، من که عکس های تو رو دیدم واقعا دیوونه شدم

  دیدگاه توسط اکبر — ژوئیه 29, 2009 @ 12:39 ق.ظ. | پاسخ

 31. از کجا معلوم اینا راست باشند از کجا معلوم بازی و بازیگری نباشه؟ اینم یکی دیگخ مثل ندا آقا سلطان ، یه جا دیگه سر یک موضوع شخصی کشته میشن بعد میان وصلشون میکنند به بسیج و …
  به نظر من اینا میتونه دروغ و ساختگی باشد، از کی تا حالا بسیج بجای باتون ازچاقو استفاده میکنه؟!!!!!! اینا دروغین بودن داستان رو ثابت میکنه.
  در ضمن اگر هم داستان درست باشه، هر آدم عاقلی میدونه که در این وضعیت دروازه شیراز رفتن رهگذری نیست بلکه پیوستن به اغتشاشگران تنها هدف فرد بوده.
  پس لطفا اینقدر همه رو خر حساب نکنید، خوشبختانه خدا به انسان هاش عقل و درک داده که فریب این چیزا رو نخوره.

  دیدگاه توسط محمد رضا — ژوئیه 29, 2009 @ 12:53 ق.ظ. | پاسخ

  • خوشبختانه خدا به تو یه نفر عقل و درک نداده که اینطوری نتیجه گیری میکنی بسیجی نفهم.

   دیدگاه توسط nader — ژوئیه 29, 2009 @ 4:21 ق.ظ. | پاسخ

  • مادر …خیلی بی شرافتید به خاطر اجرت ناچیزی که از عوامل احمدی نژاد می گیرید حاظرید خواهر ومادرتان را هم حراج کنید روزی همین مردم سرتان را مثل سر گاو خواهند برید همانطوریکه سر ساواکیهای زمان شاه را بریدند

   دیدگاه توسط رشید — ژوئیه 29, 2009 @ 5:05 ق.ظ. | پاسخ

  • من مات و مبهوت موندم كه جديداً چرا اينقدر مسائل شخصي كه به قتل (در ملأ عام) منجر ميشوند زياد شدند!!!

   دیدگاه توسط مرآت — ژوئیه 29, 2009 @ 2:19 ب.ظ. | پاسخ

  • در ضمن…. پرونده‌ي قتل ايشون در دست بررسي هست؟‌ يا نكنه تشخيص دادند كه نيازي به پرونده‌سازي نيست؟ مگه مملكت قانون نداره؟ هركسي مينونه هركسي رو كه خوشش نيومد به قتل برسونه؟ چرا پرونده‌سازي نشده تا قاتل پيدا بشه؟

   خدا به توي نفهم عقل بده !!!!

   دیدگاه توسط مرآت — ژوئیه 29, 2009 @ 2:26 ب.ظ. | پاسخ

  • يا خيلي خري يا خودتو به خري زدي

   دیدگاه توسط Mahmoud — ژوئیه 29, 2009 @ 5:57 ب.ظ. | پاسخ

  • برادر محمد رضا کاش خودت می دیدی که همین بسیجس ها چه میکردند.در واقع فرزندان یزید زمان.
   برادر محمد رضا کسیرو بخاطر اعتراض نمیکشن.حتا بخاطر اغتشاش هم نمیکشن.
   فریب خوردی از این دین بدنیا فروشان.فریب چنتا جاه طلب در لباس روحانی.آنها فقط دنبال قدرتند.بسیجی واقعی همت بودو باکری.
   این بسیجی های جدید کسانی اند که در کمیته ی امدادو پرورشگاه هاو… بزرگ شدن با پول بیت المال و حالا مزد دست مردمو با کشتن بچه هاشون میدن.
   این کاریه که حکومت جور با این بچه ها کرد.ازشون حیوون ساخت.
   برادرم کاش خودت میدیدی با صدای یا حیدر آدم میکشتند.من دیدم مردم هم دیددند.
   توهم ببین.چشمتو باز کن.کمک کن دین محمد همچنان درین کشور بمانه.کمک کن.

   دیدگاه توسط ravi — ژوئیه 30, 2009 @ 6:04 ق.ظ. | پاسخ

  • واقعا خیلی بیشرمی که واقعیت را وارونه جلوه میدهی.احتمال زیاد تو هم از دسته همان جنایت کاران هستی .و روزی مردم شریف میهن اسیرم تو وامسالت را به زباله دانی تاریخ خواهند سپرد.آنروز دیر نیست

   دیدگاه توسط آرمان — ژوئیه 31, 2009 @ 6:30 ب.ظ. | پاسخ

  • آقای محمد رضا:
   تا کی میخواهی‌ سرتو رو زیر برف کنی‌؟
   اینهای که تظاهرات می‌کنن اغتشاش گر نیستن حق طلب هستن.
   خوب بود شما هم از هوشی که خدا بهت داده کمی‌ استفاده میکردی.

   دیدگاه توسط ضد ج.ا — اوت 2, 2009 @ 4:00 ب.ظ. | پاسخ

  • کسی که «خوب» باشه رو می شه بیدار کرد اما خدا نکنه کسی خودش رو به زده باشه! چون «خواب زده» رو هرگز نمی شه!!

   دیدگاه توسط علیزضا — سپتامبر 24, 2009 @ 10:12 ق.ظ. | پاسخ

 32. Who’s the god? Can you or anybody else tell me? The god is oin your head no where else, think about it!!? Razi said: Morshed’e man AGHL’E man ast, think twice about it!!
  Regards

  دیدگاه توسط Seyed Mohammad Fatemi — ژوئیه 29, 2009 @ 1:05 ق.ظ. | پاسخ

  • خدارو قاطی حیوان بازی انسان نکن لطفن.

   دیدگاه توسط ravi — ژوئیه 30, 2009 @ 6:08 ق.ظ. | پاسخ

  • god is a delusion …there is no god …we just want to have a god and so we think that there is god

   دیدگاه توسط gadfly — ژوئیه 31, 2009 @ 5:02 ق.ظ. | پاسخ

  • خدای زیبایی و نیکی ست و شاهد و عادلِ قضاوت این جنایات……زیبا، حق جو و صبور باشید…پیروزی با ماست!

   دیدگاه توسط بهاره — سپتامبر 24, 2009 @ 10:13 ق.ظ. | پاسخ

 33. چو عضوی به درد آورد روزگار، دگر عضوها رانماند قرار
  واقعا متاسفم که جوونای بیگناه ما تنها به خاطر ابراز عقیده در چارچوب قانونی که سران نظام وضع کردند،درکمال بی رحمی پرپر می شوند وهیچ کدام این آقایان صداشون هم در نمی یاد که هیچ .تهمت هم می زنند…خس وخاشاک …اغتشاشگر…عوامل بیگانه…نه آقای رهبر..نه آقای احمد خاتمی …ندا ها وسهرابها هیچ کدوم اینها نبودند …فرزندان پاک وشجاع ایران زمین بودند.که به خاطر ذره ای ناچیز آزادی ،جان دادندو خون پاکشان کف خیابانهای شهر…کف زندانهای تاریک …ریخته شد اما امیدوارم پایمال نشود…به امید آزادی ایران عزیز…. سبز باشید وپاینده عزیزان حامی موج عظیم سبز.

  دیدگاه توسط شیرین — ژوئیه 29, 2009 @ 1:49 ق.ظ. | پاسخ

 34. ای خدااااااااااااااااااا وای وای الهی که برات بمیرم مادر
  فهمیدم که این شهید مادر و خواهر نداره . مادر نداره که براش ضجه بزنه خواهر نداره که براش سر و صورت بکنه . ای خدا به کدامین گناه نکرده این جوونای ما باید اینطور پرپر بشن .
  خانم خرسندی همسر کثیف خامنه ای مگه تو جوون نداری الهی به حرمت خون این جوونا عزیزات بمیرن . زنیکه کثافت زن احمدی نژاد دختر جنتی حروم لقمه الهی پسرات بمیرن که بچه های ما رو کشتین . ای خدا دارم خفه میشم . عزیز دل مادر ما همه مادران برات ضجه میزنیم و زار میزنیم و میائیم سر خاکت . برات سیاه میپوشیم . برات سر و صورت میکنیم و پیراهن چاک میدیم . پسرم تو که رفتی پیش خدا به خدا بگو که ببین این خامنه ای ضحاک خونخوار به اسم تو و به نام دین تو با این مردم چکار میکنه بگو که حتی اسرائیلی هم این کارا رو با مردم فلسطین نکرد . که اگر اینکار و کرده بود این بی شرفها تمام دنیا رو رسوا میکردن و میگفتن اسرائیل جنایت کرده . آخه ای حرومزاده ها شماها که از اونا بدترین .
  ای خدا بداد این مردم و مخصوصا جوونا برس . خدایا جوونای ما را از شر این فرعون های ایران حفظ بفرما . آمین

  دیدگاه توسط rejal — ژوئیه 29, 2009 @ 2:04 ق.ظ. | پاسخ

 35. لعنت بر این دولت جاه طلب

  دیدگاه توسط حسین — ژوئیه 29, 2009 @ 2:16 ق.ظ. | پاسخ

 36. از خون جوانان وطن لاله دمیده

  خوابند وکیلان و خرابند وزیران
  بردند به سرقت همه سیم و زر ایران
  ما را نگذارید به یک خانه ویران
  یارب بستان داغ فقیران ز امیران

  دیدگاه توسط خس و خاشاک تویی — ژوئیه 29, 2009 @ 2:22 ق.ظ. | پاسخ

 37. omidvaram akharin andishe-ash ghabl az neesty zibatarin khatere-ash boodeh

  دیدگاه توسط kaveh — ژوئیه 29, 2009 @ 2:23 ق.ظ. | پاسخ

 38. راجع به اين مثلا آدمي كه به ديگران ميگه الاغ :
  الاغ تو و امثال تو هستيد كه با يه اسم دين و اسلام هر […] دلتون مي خواد مي خوريد .

  دیدگاه توسط پندار — ژوئیه 29, 2009 @ 2:32 ق.ظ. | پاسخ

 39. آقا اینها را برای voa, bbc بفرست اگر هم خودت نتوانستی از دیگران کمک بگیر. ختما این کار را بکن چون عکس هم داره پس مستنده حتما چاپش میکنند

  دیدگاه توسط h — ژوئیه 29, 2009 @ 2:33 ق.ظ. | پاسخ

 40. خدا پاشو … خدا ببين ايرانو … خدا ببين اين جووناي مظلومو … خدا ببين اين جنايتارو … خدا ببين اين جانيارو … خدا پاشو .. خدا بسه ديگه … خدا چشاتو وا كن … مرگ بر خامنه اي … مرگ بر ديكتاتو سفاك …

  دیدگاه توسط آزادي — ژوئیه 29, 2009 @ 2:37 ق.ظ. | پاسخ

 41. واقعا آدم بغضش ميگيره، نميدونم چي بگم، گاهي يه چيزي مثل خوره به جون آدم ميفته. ميخوام داد بزنم، به خدا اينجا كربلاس.

  دیدگاه توسط خسرو — ژوئیه 29, 2009 @ 2:40 ق.ظ. | پاسخ

 42. چیزی که بیشتر از مرگ شهید عزیز من را میسوزونه اظهار نظر بعضی ها است که یک کلمه اغتشاشگر را درست کرده اند یکی نیست به این کله فندقی ها بگه خوب بقول شما اغتشاشگر مگر قانون وجود ندارد مگر تو اسلام خودتان علی نگفت ابن ملجم را با یک ضربه بکشید نه بیشتر نه کمتر حتی اگر بفرض محال اینه شهدا اغتشاشگر هم باشند اولا حکم اغتشاشگر مرگ که نیست دوم مرگ با زیر شکنجه کشتن تفاوت بسیاری دارد افسوس که این احمق ها عمله ظلم هسستند خانه شهید چند محله پایین تر از محله ماست دلم می خواهد به انجا بروم و سرسلامتی بدهم اما می ترسم که فشار بر خانواده شهدا بیشتر شود شما که خبر دارید این را توصیه می کنید یا نه؟

  دیدگاه توسط سرخ و سیاه — ژوئیه 29, 2009 @ 3:00 ق.ظ. | پاسخ

 43. فکر می کنم منظور سردار سپاه از اطلاع شهادت یک نفر به دلیل مصرف شیشه درست باشد. لابد خودشان می دانند که نیرو هایشان یک چیزهایی مصرف می کنند . و گرنه ادم سالم که اینطور انسانی را پرت و نقش زمین نمی کند!!!
  حسین و همه ی شهیدان این اغاز نامشان در قلب مردم ایران و در درخشش تاریخ ایران بر سر زبانها خواهد ماند!
  نشانی منزل حسین را یادداشت می کنم. اصفهان که بیام , پیش از نقش جهان , درخانه اش را می زنم و ادای احترام می کنم! هر چند این خدمتی به سزا نیست و من شرمسار کیسه ام!
  پیروز باشد

  دیدگاه توسط زهره صیادی — ژوئیه 29, 2009 @ 3:02 ق.ظ. | پاسخ

 44. خدایا به تو پناه می برم.

  دیدگاه توسط sara — ژوئیه 29, 2009 @ 3:16 ق.ظ. | پاسخ

 45. لعنت خداوند بر تمام کسانی که مردم را می کشند …
  دین خدا آمد تا عدالت را بیاورد …
  و چقدر هم عدالت فراگیر شده است …
  همانطور که در احادیث در مورد آخر زمان می خوانیم ظلم در پوسته ی عدالت و به اسم عدالت بر مردم چیره گشته است …
  اللهم عجل لولیک الفرج
  اللهم عجل لولیک الفرج
  اللهم عجل لولیک الفرج
  اللهم عجل لولیک الفرج
  اللهم عجل لولیک الفرج

  دیدگاه توسط سورنا سلیمانی طبع — ژوئیه 29, 2009 @ 3:44 ق.ظ. | پاسخ

 46. نمی دونم جی بگم دستام داره میلرزه

  دیدگاه توسط گلناز — ژوئیه 29, 2009 @ 3:53 ق.ظ. | پاسخ

 47. ببخشید که زیاده گویی می کنم اما یک نفر در همین صفحه به زبان انگلیسی کفر گفته و من واجب می بینم جواب بدهم
  ببینم عزیزم تو ففط چیزهایی رو که می بینی باور می کنی؟
  پس من حتما به عقل تو شک می کنم …
  فرق تو با یک مرده چیه؟
  بله تو روح داری و اون نداره … اما آیا می تونی روح خودت رو به من نشون بدی؟
  پس طبق حرف خودت تو هم یه مرده ای …

  دیدگاه توسط سورنا سلیمانی طبع — ژوئیه 29, 2009 @ 3:53 ق.ظ. | پاسخ

 48. مردم!
  صدای قرآن را از ماشینهای خود بلند کنیم که ایران عزادار است.

  دیدگاه توسط ساناز — ژوئیه 29, 2009 @ 4:02 ق.ظ. | پاسخ

 49. khoda lanateshun kone. elahi be tighe gheyb gereftar beshan

  دیدگاه توسط nazi — ژوئیه 29, 2009 @ 4:14 ق.ظ. | پاسخ

 50. Man ba oon olaghi hastam ke az Dine Eslam defa mikone akhe ahmaghe nafahm ba in Eslam daran khahar va madareto mikoshan bad to az oon defa mikoni dine Eslam male Arabhaye ahmaghe Arabestane na male Irane motemadene 2500 sale …..Khak toosaret ke inghadr nafahm va aghab mondeiii

  دیدگاه توسط ali — ژوئیه 29, 2009 @ 4:26 ق.ظ. | پاسخ

  • میدونم عصبانی هستی.اما عصبانیت باتو همونی میکنه که این سربازان سیاهی میکنه.
   فرق شما با اونا ایته که وجدان داری.
   راستی
   2500 سال پیش هم بدتر از الان با مخالفان رفتار میشد.پوست می کندن.هخامنشیان یا ساسانیان هم بد مذهبی بودند.کور مذهبی.فرقی نداره.اصل اینه دین نباید وارد سیاست کثیف بشه چون اینی میشه که میبینی.اگرم بشه باید حاکم امام باشه و معصوم که نداریم .ایشالا وقتی اومد.

   دیدگاه توسط ravi — ژوئیه 30, 2009 @ 6:14 ق.ظ. | پاسخ

  • توی بی شهور که حتی از خط پارسی ابا داری و به خط فرنگی مینویسی دم از ایرانی و تمدن ایران نزن تویی که از تمدن 2500 ساله فقط همین عدد را میفهمی و بس و نمیدانی در طی این دوران چه گذشته زمانی که ما از ساختن سلاح و شمشیر سر باز میزدیم که مبادا ضربه ای بر اهن گداخته بزنیم چون حرمت و قداست اتش شکسته میشود تا این حد دین و تمدن ما به افول گراییده بود ! این مشکل دین نیست بلکه مشکل پیروان دین هستند و ما دامی که هر دینی پیروانی مثل تو و امثال تو داشته باشند انتظار بیشتری نباید از ان دین داشت

   دیدگاه توسط نادر — اوت 23, 2009 @ 2:07 ب.ظ. | پاسخ

  • علی جان خودتم داری می گی اینا با «استفاده » از اسلام… پس اگه یکی از مدرک پزشکیش سو استفاده کنه یا از تخصصش در انرژی اتمی سو استفاده کنه و آدم کشی کنه باید پزشکی و کل انژ هسته ای رو نابود کرد؟! باید دست کسی که داره عوام فریبی می کنه و جنایت کوتاه کرد!

   دیدگاه توسط بهاره — سپتامبر 24, 2009 @ 10:17 ق.ظ. | پاسخ

 51. خون در برابر خون….. حرامزاده ها منتظر مرگ سخت خود باشید.

  دیدگاه توسط من — ژوئیه 29, 2009 @ 5:01 ق.ظ. | پاسخ

 52. عوضياااااااااااااااااااااااااااااااااا ……!!!!!!!!!!!!
  چه حالي كنين اون دنيا تو جهنم!!!!
  آدمن نيستين ديگه !!!!!!
  يه مشت عقده اي افتاده ن تو اين مملكت !!!
  به شما هم ميگن ملت ؟! تو خونه نشستين ميگين لعنت به اين حكومت!!
  سر بچه خودتونم اين بلا ميومد همين كارو ميكردين؟!!

  دیدگاه توسط غزل — ژوئیه 29, 2009 @ 5:08 ق.ظ. | پاسخ

 53. الهی که زودتر بشورمت

  دیدگاه توسط مرده شور خامنهای — ژوئیه 29, 2009 @ 5:12 ق.ظ. | پاسخ

 54. خیلی خری محمد رضا

  دیدگاه توسط مرده شور خامنه ای — ژوئیه 29, 2009 @ 5:14 ق.ظ. | پاسخ

 55. به امید پیروزی جنبش سبزمان، و تکه تکه شدن سگهای هار خامنه ای و فرزند حرامزاده اش مجتبی و پیوستن همه شان به گورستان تاریخ.

  دیدگاه توسط مسیح — ژوئیه 29, 2009 @ 5:23 ق.ظ. | پاسخ

 56. من از این حکومت میترسم واقعا میترسم میفهمین

  دیدگاه توسط ناشناس — ژوئیه 29, 2009 @ 5:46 ق.ظ. | پاسخ

 57. ربنا افرغ علینا صبرا و ثبت اقدامنا و انصرنا علی القوم الکافرین

  دیدگاه توسط بهزاد — ژوئیه 29, 2009 @ 6:43 ق.ظ. | پاسخ

 58. واقعا در حیرتم از طرفدارای این رژیم که همهٔ اینارو هنوزم ساختگی میدونند

  واقعا که این تعصب شگفت آوره

  دیدگاه توسط navid — ژوئیه 29, 2009 @ 7:28 ق.ظ. | پاسخ

 59. ba arzé Tasliyat be Baazmaandegan va Mellaté aagaah va ba-farhangé Iran-zamin,in ast Eslam-e hokoomati (Hokoomat-e Eslami) […].naa gofteh na-maanad ke «Eslaamé Waaqeie gheyr az in niz nist!

  دیدگاه توسط mozafar — ژوئیه 29, 2009 @ 7:38 ق.ظ. | پاسخ

 60. official recognition of al-qaedah Indonesia
  http://sudutp4nd4ng.wordpress.com

  دیدگاه توسط 4sudut — ژوئیه 29, 2009 @ 7:52 ق.ظ. | پاسخ

 61. اگر دین و مذهب این است که یک مشت جانی قاتل خود را زیر آن با عنوان روحانی قائم کردهاند ، من از این دین و مذهب متنفرم .

  دیدگاه توسط ایراندوست — ژوئیه 29, 2009 @ 8:46 ق.ظ. | پاسخ

 62. مردم با كمك خدا سزاشونو ميدن

  دیدگاه توسط آزاده چيزري — ژوئیه 29, 2009 @ 9:37 ق.ظ. | پاسخ

 63. I think there is no god

  دیدگاه توسط Hamid — ژوئیه 29, 2009 @ 11:22 ق.ظ. | پاسخ

  • دوستان لطفاً جوگیر نشید!!!

   دیدگاه توسط ساناز — سپتامبر 24, 2009 @ 10:18 ق.ظ. | پاسخ

 64. hamishe yesery mardom bayad be khatere siasi baziyaye ye mosht avazi koshte beshan.in avalish nist akharisham nist.in keshvar jaie zendegy nist.adam age pul dashte basheo sharayetesh jur she vaghean ahmaghe tu in kharabshode bemune.hich kari nemishe kard.hamaro leh mikonan.yezamani migoftan taghute shah hala bayad begim taghute khamenei.rafsanjani.ahmady……marg bar diktator

  دیدگاه توسط anita kalani — ژوئیه 29, 2009 @ 11:28 ق.ظ. | پاسخ

 65. harfi nist agar che kofr paydar bashad amma zolm paydar nakhahad bood

  دیدگاه توسط hich kas — ژوئیه 29, 2009 @ 11:37 ق.ظ. | پاسخ

 66. الله اکبر………..الله اکبر…………الله اکبر

  دیدگاه توسط عباس — ژوئیه 29, 2009 @ 11:54 ق.ظ. | پاسخ

 67. خفه شو مزدور و منافق

  دیدگاه توسط fd khl — ژوئیه 29, 2009 @ 12:07 ب.ظ. | پاسخ

 68. امیدوارم خدا این پیر سفاک رو راحت نکشه ایشالا با زجر بمیری ایشالا بچه تو جلو چشات تیکه تیکه کنن ..مرگ بر تو هزار نفرین بر..قاتل خونخوار

  دیدگاه توسط pania — ژوئیه 29, 2009 @ 2:12 ب.ظ. | پاسخ

 69. اله و اكبر نگوييد. با گفتن اله واكبر
  اعدام ميكنند. شلاق ميزنند. و…….. پس فقط آه بكشيد تا به سزاي اعمالشان برسند.

  دیدگاه توسط akbar — ژوئیه 29, 2009 @ 2:54 ب.ظ. | پاسخ

  • برو بابا از همین الله اکبر های واقعیِ ما می ترسن، مگه نمی بینی؟! چون اینا به دروغ و بی اعتقاد الله اکبر می گن و رسماً خلاف منش رسول الله آدم کشی می کنن ما چرا روی برگردون بشیم؟!!!!!1

   دیدگاه توسط آرش — سپتامبر 24, 2009 @ 10:20 ق.ظ. | پاسخ

 70. چرا بسيجي هاي بي ناموس و بي شرف ممياييد اينا رو ببينيد هان؟! توي كدوم گور رفتيد!
  روزي ميرسه كه ناموستون رو از … به دار ميزنن مردم! و اون روزه كه وعده ي حق اثبات ميشه و ظالم به حقش ميرسه.
  شايد هم مياييد و مي بينيد و عذاب وجدان تمام وجودتان رو گرفته كه از خدا فقط مرگ طلب مي كنيد
  اي مردم با غيرت دستتون برسه خواهر و مادر براشوون نذاريد. اي كساني كه همسايه سپاهي و بسيجي داريد ناموس اين بيشرف ها بر شما حلال باد…

  دیدگاه توسط احمد — ژوئیه 29, 2009 @ 5:13 ب.ظ. | پاسخ

 71. من از آشنایان حسین هستم اگر فریاد های مادش را بشنوید دیگر زندگی برایتان بی معنی خواهد شد در ضمن رییس یگان ویژه اصفهان گقته که حسین شیشه مصرف کرده در صورتی که حسین سیگار هم مصرف نمی کرد او فوق العاده مهربان بود و 15 سال پیش بعد از فوت پدرش نان اور خانواده بود انشا اله قاتل را به زودی پیدا خواهیم کرد

  دیدگاه توسط محسن — ژوئیه 29, 2009 @ 5:19 ب.ظ. | پاسخ

 72. چرا ما خميني لعنتي را اورديم؟هر چه ميكشيم از اين شيطان ادمنما بود
  ***مرگ بر جمهوري اسلامي***
  ***زنده باد ازادي***

  دیدگاه توسط Mahmoud — ژوئیه 29, 2009 @ 6:11 ب.ظ. | پاسخ

 73. […] Basijis in Esfahãn June 15th (khordãd 25th). Source: Iran Emrooz (”Iran today”) and Koodeta News (”coup d’etat […]

  بازتاب توسط Downfall « Nordic Dervish — ژوئیه 29, 2009 @ 10:11 ب.ظ. | پاسخ

 74. مرگ بر بسيجي هاي بي مخ ( اصلاً كسي كه عقل نداره تقليد ميكنه اين بسيجيها هم بدون فكر مثل ميمون از مجتهد تقليد ميكنند خاك بر سرشون)

  دیدگاه توسط نالان — ژوئیه 29, 2009 @ 11:23 ب.ظ. | پاسخ

 75. azadi hazineh darad va mellat mazlom ma bedoneh dadan hazineh be azadi hargez nakhahand resid, be onvaneh ek irani shenidan in akhbar va didan in tasavir ashk az cheshmanam jari mishavad, zende bad azadi, payandeh bad mobarezate haghtalabaneh mellat iran.

  دیدگاه توسط azad — ژوئیه 30, 2009 @ 1:39 ق.ظ. | پاسخ

 76. حسين عزيز و بي گناه ايران آسوده بخواب كه كاري بس عظيم كرده اي و چهره پليد اين جلادان را خوب نشان عالم دادي براي تو آرامش و براي خانواده ات صبر و براي خودمان عزم و اراده اي محكمتر در براندازي هر چه سريعتر ظلم آرزو مي كنم.به تو افتخار مي كنيم.

  دیدگاه توسط دموكراسي — ژوئیه 30, 2009 @ 2:20 ق.ظ. | پاسخ

 77. در حالی که اشک از چشمانم جاریست مینویسم
  تا شاید شود آروم این دل بی تابم
  افسوس که برای جنگیدن قدرتی فعلا ندارم
  ولی بدان تا گرفتن انتقام خونت من بی قرارم
  ولی ای دوستان به قول اون دوستمون هر چی می کشیم از همین اسلام می کشیم.هر جنایتی هر دروغی براحتی با اسلام پوشش پیدا می کنه.برای زرتشت حتی دروغ قابل قبول نبود چه برسه به جنایت.تا جایی که گفته:
  «از سرزمینی که دروغ در آنجا حکفرماست کوچ باید کرد.»
  به امید پیروزی  

  دیدگاه توسط vam6649 — ژوئیه 30, 2009 @ 3:05 ق.ظ. | پاسخ

 78. خداوند همه كساني رو كه باعث ميشن اسلام اينگونه مورد تنفر و تمسخر قرار بگيره لعنت كنه. كساني كه در لباس اسلام بيشترين ضربه رو بهش ميزنن.
  و سيعلم الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون

  دیدگاه توسط انسان — ژوئیه 30, 2009 @ 3:21 ق.ظ. | پاسخ

  • درود بر شرف شما…
   آمین.

   دیدگاه توسط پوینده — سپتامبر 24, 2009 @ 10:21 ق.ظ. | پاسخ

 79. روزی من و تمام برادرانم اگر عوامل این رژیم را به دست ما بسپارند زنده نگه میداریم . به همه ی شما قول میدم ان قدر ان ها را تا اخر عمر شکنجه کنیم که در تاریخ از ما به عنوان بی رحم ترین انسان های روی زمین یاد کنند . ما این ظالمان را نگه میداریم و تا اخر عمر شکنجه میکنیم . به امید روزی که همه ازاد باشیم . انا إنا لله وإنا إليه راجعون

  کفن پوش راه ازادی

  دیدگاه توسط محمد — ژوئیه 30, 2009 @ 5:30 ق.ظ. | پاسخ

 80. عاقبت دین سیاسی بوجود آمدن شیاطین است.چه هخامنشی چه ساسانی چه صفوی چه اسلامی.
  طبیعیه.دین سیاسی از انسان یک وحشی میسازه که هرکاری میکنه.داستان ضحاک یادتون هست؟
  مغز جوانان را برای بقا لازم داشت ولی آخر خود طعمه شد.این جاهلین قدرت طلب هم همین ,اقبتو دارن.خون شهدا پامال نمیشه.

  دیدگاه توسط ravi — ژوئیه 30, 2009 @ 5:51 ق.ظ. | پاسخ

 81. تو هیچ جای دنیا ظلم پایدار نمیمونه

  دیدگاه توسط فقط خدا — ژوئیه 30, 2009 @ 7:20 ق.ظ. | پاسخ

 82. اینها از ساواک بدترن

  توقیف ۱۸.۵ میلیارد دلار پول ایران توسط ترکیه در:

  http://eghtesadesabz.wordpress.com

  دیدگاه توسط eghtesadesabz — ژوئیه 30, 2009 @ 9:35 ق.ظ. | پاسخ

 83. درمورد منافقین پایگاه اشرف که برخی آنهاراهموطن نامیده اند و برای آنها ناله سرداده اند یادمان به زمانی می افتد که آمریکا به صدام حمله کرده بود وبعضی ازافغانی ها و . . . افرادک تجربه _ کم سواد _ وکوته بین می گفتند صدام هم کیش ماومسلمان است به کمک آنهابشتابیم ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ولی آیا بهشتی وهفتادواندی همراه رااینهابه کشتنشان افتخارنمی کردندآیاآیت الله دستغیب _ اشرفی اصفهانی _ مدنی و… پیرمردانی بایک مشت پوست و استخوان ولی درنهایت تقوی _ طهارت وپاکی رااینهاباافتخار ! ! ! نکشتند ؟ پس ساده نباشید وازکسانی که دستشان تا مرفق به خون افراداین مرزوبوم آغشته است دفاع نکنید ! هنر کسانی که زمان جنگ ایران وعراق این بود که به صدام گزارش بدهند درشهرک غرب تهران عصرراس ساعت 16جشن تولدصدکودک برپاست اگرآنجارابزنید ازرژیم تنفرحاصل می شود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ازاینها حمایت کردن نهایت حماقت است ! توبه ی گرگ مرگ است ! ! ! ! ترحم برپلنگ تیزدندان &&&& ستمکاری بودبرگوسفندان

  دیدگاه توسط حامیان — ژوئیه 30, 2009 @ 10:52 ق.ظ. | پاسخ

 84. حسین اخترزندخدارحمتت کند !

  دیدگاه توسط حامیان — ژوئیه 30, 2009 @ 10:54 ق.ظ. | پاسخ

 85. کیست مرا یاری کند

  دیدگاه توسط ندا.سهراب.حسین.ترانه.اشکان — ژوئیه 30, 2009 @ 12:43 ب.ظ. | پاسخ

 86. صد رحمت به طالبان….

  دیدگاه توسط gadfly — ژوئیه 30, 2009 @ 1:33 ب.ظ. | پاسخ

 87. وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

  سوره : آل عمران آیه : 169

  برادر عزیزم – حسین جان – شهادتت در راه احقاق حق مبارک – روحت شاد و غریق رحمت پروردگار باد.

  دیدگاه توسط لاله — ژوئیه 30, 2009 @ 2:20 ب.ظ. | پاسخ

 88. خدایا همین نزدیکی هستی؟ ما رو می‌بینی؟ این پایین! کشورمون شبیه یه گربه‌اس، یه گربه‌ای که این روزها آتش ازش شعله می‌کشه. دیدیش؟ آره؟ اگه دیدیش بیا پایین‌تر، بیا پیش ما که این روزها همه‌ی ما عزاداریم… عزادار برادرا و خواهرامون، پدرا و مادرامون… خدایا هستی؟ میای؟ دعوتت می‌کنم به ساعتی قرآن، عزاداری، حلوا و اندکی مهر و کمک به ما که جز تو کسی رو نداریم.
  مرگ بر جمهوری اسلامی

  دیدگاه توسط آزاد سبز — ژوئیه 30, 2009 @ 4:58 ب.ظ. | پاسخ

 89. تنها راه مبارزه با این حرامزادگان مبارزه ی مسلحانه است. ببینید کی به حرف من می رسید. این آدمکشان اگر لازم باشه برای حفظ قدرتشون دهها و صدها که سهله حاضرند تک تک 70 میلیون ایرانی رو به قتل برسونند. فقط باید سمبه ی پرزور مقابلشون باشه تا جون کثیفشون به خطر بیفته و دست از جنایاتون بردارند. ما لیاقت داریم دوباره ایران رو به افتخارات دوران کوروش و داریوش برگردونیم. مردم ایران الان تو دنیا محبوب شدند. چون تازه دنیا فهمیده مردم طرفدار این تروریستای ریش و چشمی نیستند. فقط مبارزه با اسلحه.!!!!!!

  دیدگاه توسط Farhad — ژوئیه 31, 2009 @ 3:47 ق.ظ. | پاسخ

 90. چگونه ملتی می تواند این همه ستم را تحت عنوان دین تحمل کنند . اگر دین نداشتیم زندگیمان بهتر نبود؟

  دیدگاه توسط حمید — ژوئیه 31, 2009 @ 4:08 ق.ظ. | پاسخ

 91. نصر من الله و فتح قریب
  مرگ بر این دولت مردم فریب

  دیدگاه توسط mm — ژوئیه 31, 2009 @ 10:37 ق.ظ. | پاسخ

 92. درود. آن دوستی که گفته 2500 سال پیش پوست می کندند، آن هم هخامنشیان، باید بداند که عزیز من قرار نیست که شما هرگونه توحشی که در اسلام وجود دارد را و یا در نزد اقوام مهاجم بوده را، به پارسیان منتسب بدانید. 2500 سال پیش پوست می کندند، ولی آنها که پوست می کندند، از پارسیان نبودند. آشوریان و بابلیان و ترک های غز و…
  این کشتارها تا قبل از درونشد اسلام، به ایران، در ایران وجود نداشته. نمونه بارزش، آنچه جلوی چشم همگان است، همین فرهنگ است. فرهنگ بزرگ ایرانی که در آن اثری از مرگ و نیستی و سوگواری نیست. ولی تازیان و در پی آنها ترکان، چه کردند با این کشور و این فرهنگ. اسلام دقیقاً دین کشتار است. تمام افتخار اسلام به شمشیر علی است و جنگاوری خالد بن ولید و حمزه و حجاج بن یوسف سقفی.
  ممکن است گفته شود که کارهای افراد را نباید به حساب دین گذاشت، که گفته اند. با عرض معذرت، این سخن فقط یک سفسطه است. اگر کارهای افراد هم مهم نباشد، که هست، می توانید به قرآن رجوع کنید. قرآن از میان حدود 6500 آیه اش، 1400 آیه مبتنی بر جنگ و خونریزی دارد. محمد 64 جنگ داشت که تنها یکی از آنها( جنگ احزاب) دفاعی بود و مابقی هجومی، از میان سران فرقه های اسلامی، علی شمشیر دو لب داشت و خالد بن ولید هم همه افتخاراتش را در جنگ جستجو می کرد. عمر سردسته متوحشین بود که با توحش به ایان حمبله کردند. اسلام دین مترقی است. درست. ولی برای بادیه نشینان تازی مترقیبود. این دین برای ایرانیان، به مثابه یک دین عقب افتاده بود و هست. اکنون هم دقیقاً همان قوانین بدوی هزار و چهارصد سال پیش که پای وحشیانی مانند ترک و تازی را به ایران باز کرد، دارد اجرا می شود.

  دیدگاه توسط iranian — ژوئیه 31, 2009 @ 12:33 ب.ظ. | پاسخ

 93. Hosein jan, didane akshat aroumo gharar azam gereft……………..akh akh khodaaaaaaaaaaaaaaaaa SHABE MIHAN SIAHAST AGAR KHAMOUSH BENSHINI GONAHAST

  دیدگاه توسط i — ژوئیه 31, 2009 @ 3:58 ب.ظ. | پاسخ

 94. مطمئن باشید ایران گرجستان نیست که بتونید با این فرافکنی ها اونو ساقط کنید اینو با مسئولینه از خدا بی خبره سایت میگم که بنده امریکا شدن
  خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست شماها از خود بپرسید برای موسوی خون میدهید تازه اگر ادعای شهادت دارید که خودتان میدونید در دل به خیاله خامه خودتون میخندین

  دیدگاه توسط امین — ژوئیه 31, 2009 @ 9:59 ب.ظ. | پاسخ

  • لعنت خدا و خلق بر شما باد که نان علی را میخورید و به سیاق معاویه حکومت میرانید!

   دیدگاه توسط koodetanews88 — اوت 2, 2009 @ 10:47 ب.ظ. | پاسخ

  • رهبرت دیگه خونِ تو رگِ تو رو لازم نداره!! به اندازه کافی تو این مدت «خون ریخته»!! چشمات رو باز کن!!

   دیدگاه توسط پوینده — سپتامبر 24, 2009 @ 10:24 ق.ظ. | پاسخ

 95. آرزوی صبر میکنم برای خانواده بزرگوارشون امیدوارم خون این شهید و شهیدان دیگه به ثمر بشینه (البته با همت ما) ایران سربلند

  دیدگاه توسط رها — اوت 1, 2009 @ 12:14 ق.ظ. | پاسخ

 96. […] Dear Mohamad Reza, your!!!

  دیدگاه توسط Mohamad Tazi — اوت 1, 2009 @ 12:31 ق.ظ. | پاسخ

 97. امین عزیزم
  معلومه خونی که در رگه ماست هدیه به رهبر ماست
  اما
  سخنان پسر آیت الله مطهری خوندی عدالت باید باشه
  حتی برای قاتل علی(ع)
  برو به سایت.www.tabnak.ir
  و حتما بخون

  دیدگاه توسط معصومه — اوت 1, 2009 @ 2:14 ق.ظ. | پاسخ

  • خونی که در رگ ماست هدیه به «ملتِ» ماست!

   خونی که در رگ ماست هدیه با اسلام ماست که با رفتار معاویه زمان(خامنه ای) به شدت مخدوش شده!

   دیدگاه توسط پوینده — سپتامبر 24, 2009 @ 10:26 ق.ظ. | پاسخ

 98. مرگ بر دیکتاتور
  چه شاه باشه چه دکتر

  برای شادی روح خواهران و برادران شهیدمان صلوات

  اندکی صبر
  سحر نزدیک است
  در ناامیدی بسی امید است
  پایان شب سیه سپید است

  دیدگاه توسط دختر آبی — اوت 1, 2009 @ 5:07 ق.ظ. | پاسخ

 99. با درود بر همه شهدای راه آزادی.
  دوستان کامنتهای بالا رو که میخوندم، دیدم هر کس از دریچه قلبش احساسشو نوشته. خیلی خوب بود ولی بیاییداز دریچه عقل هم یک نگاه بندازیم. تاریخ رو من و شما ننوشتیم. کسانی که بیشتر از ما دانش و آگاهی داشتند نوشتند. پس بدور از تعصب یک بار دیگه تاریخ رو بخونیم.(اگه تا حالا خونده باشیم.)قضاوت درباره رحم و رافت اسلام رو در جای خودش نگاه کنیم، که به کی رحم کرده یا نه. امروز سخن ما از قدرت افسار گسیخته ای که زندگی تمام ما رو متاثر کرده.
  گفتن اینکه «خصومت شخصی بوده» دلیل میخواهد شما با کدام دلیل به این نتیجه رسیدید؟ به ماهم اطلاع و مدرک بدهید. ولی عقل همه مردم را زیر سوال نبرید که هر چه گفتید قبول کنند. در مورد اون دوستی هم که جواب به مطالب «کفر آمیز» داده بود، میخواستم بپرسم آیا هوا یا خیلی چیزهای دیگه رو باید با چشم دید؟ یا با عقل هم میتوان به نتیجه رسید؟اگر شما خدا را با چیزی بجز قلبتان درک کرده اید به ما هم اطلاع دهید.اگر با قلبت به خدا رسیده ای، با اعمالت مبلغ دینش باش و اجازه بده تا دیگران هم با قلبهای خودشون احساسش کنند.مردم ایران 30 است دروغ و تزویر رو با تمام وجود لمس کردند.خیلی باید زحمت کشید تا دوباره به اون معنویت قبل از انقلاب برسند. در خاتمه سوال دیگه ای دارم. اگر کسی پاسخش رو بدونه و به من ایمیل بزنه سپساسگزارش میشم. سوال: «اگر دروغ و موهوم و غیر ممکن رو از دین بگیرند چه چیز باقی میمونه؟»

  دیدگاه توسط سهیل — اوت 1, 2009 @ 12:49 ب.ظ. | پاسخ

 100. با سلام
  من و شمابا چشم و گوش خودو يا با ديگر حواسمان قادريم كه مسائل محدودي را ببينيم يا بشنويم و يا درك نمائيم. اما خداوند هم سميع هست و هم عليم است و هم بصير وهم.. يعني او همه چيز را مي بيند، مي داند، مي شنود و..پس هيچ چيز از ديد او مخفي نمي ماند، حتي اگر افرادي باپنهان كاري تمام كار كنند.
  نكته ديگر اينكهاين آيه را شنيده ايم كه «مكروا و مكر الله و الله خير الماكرين»يعني حيله گري مي كنند و خدا هم حيله گري مي كند و خداوند بهترين حيله گر است.
  نكته ديگر اينكه خداوند در قرآن چنين فرموده است: و من قتل مظلوما فقد جعلنا لوليه سلطانا. يعني اگر كسي مظلوم كشته شود(هر انساني كه باشد، مسلمان و غير مسلمان ندارد)خداوند ولي دم او را قدرتمند مي سازد.
  وقتي به اين حوادث مي نگرم ناراحت مي شوم، اما وقتي سنت هاي خداوند را نگاه مي كنم، خوشحال مي شوم، زيرا مي دانم كه بر اساس اين سنت ها، زوال ظلم و ستم نزديك است.
  دلم از اين خرابي ها بود خوش زانكه مي دانم/ خرابي چون كه از حد بگذرد آباد مي گردد
  تپيدن هاي دلها ناله شد آهسته آهسته/ رساتر گر شود اين ناله ها فرياد مي گردد.
  موفق باشيد

  دیدگاه توسط havad — اوت 2, 2009 @ 1:54 ق.ظ. | پاسخ

 101. مرگ بر خامنه ای
  مرگ بر احمدی نژاد
  مرگ بر جمهوری اسلامی
  مرگ بر دیکتاتور
  نفرین و ننگ بر ظالمان جمهوری اسلامی

  دیدگاه توسط leila nikouei — اوت 2, 2009 @ 3:30 ق.ظ. | پاسخ

 102. REZA PAHLAVI PAS KOJAAYI? 😦

  دیدگاه توسط iran — اوت 2, 2009 @ 9:07 ق.ظ. | پاسخ

  • عزیز ما می گیم خر نمی خوایم، پالونش عوض می شه!!
   ما سرور، شاه، ولی نمی خوایم!!!!!!!!!!!! بسه دیگه!

   دیدگاه توسط پوینده — سپتامبر 24, 2009 @ 10:27 ق.ظ. | پاسخ

 103. ضحاک ماردوش نفسهای آخرش را می کشد پاینده ایران

  دیدگاه توسط کوروش — اوت 2, 2009 @ 2:05 ب.ظ. | پاسخ

 104. این مادر […] دیگه آخر عمرشونه
  هر چی بیشتر طول بکشه بهتره چون اگه زود تموم بشه
  احمدی نژاد میره، یه کم بیشتر طول بکشه خامنه ایی هم میره
  به نظر من اگه یکی دو سال این اوضاع طول بکشه […] هم دیگه میره و بر نمیگرده.
  اصولا حکومتهای مذهبی به دلایل کاملا علمی و منطبق بر نظریه سیستمها
  فنا پذیر هستند. مطمئن باشید که سالهای بعد مردم به این اوضاعی
  که تو گیر کرده اند الان میخندند.

  دیدگاه توسط رضا — اوت 2, 2009 @ 5:53 ب.ظ. | پاسخ

 105. دوستان هر جامعه ی انسانی برای رسیدن به آزادی و دموکراسی واقعی نیاز به زمان و هزینه داره. فرهنگ مردم ما باید آهسته آهسته به این درجه از ارتقاء برسه .
  دین بخشی از زندگی خصوصی انسانهاست که بسیار والا و ارزشمنده و بشر برای رسیدن به آرامش به پرستش خدای واحد نیازمنده . چرا شما انسانهای آزاده و پاک خودتونو بازیچه دست عده ای میکنید که با نام دین به جنگ با اصل و درون دین میروند.تو رو به اون خدایی که میپرسدید یه مقدار بیاندیشید.
  تمام جوانان شجاعی که در راه آزادی ایران عزیز جان فشانی میکنن مورد احترام میباشند ومطمئنا جایشان در جشن آزادی که ایرانیان میگیرند خالی خواهد بود.

  دیدگاه توسط nazila — اوت 3, 2009 @ 12:15 ق.ظ. | پاسخ

 106. الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر

  دیدگاه توسط Ramin — اوت 3, 2009 @ 5:27 ق.ظ. | پاسخ

 107. مگه اينكه خدا خواد ايران از اين بد بختي در ياد
  اين نفرين و آه تمام اون كساي كه زجر كشيدن و حقشون پايمال شده
  خدا انشاءالله اينم درست كنه

  دیدگاه توسط امين — اوت 3, 2009 @ 6:01 ق.ظ. | پاسخ

 108. تقويم من و حادثه تعطيل ندارد
  اين آيه ي بي معجزه تاويل ندارد
  تفسير نكن فاجعه ها را به حماسه
  تمساح به جز دلهره تمثيل ندارد

  ديريست برادر به برادر نكند رحم
  كو طايفه اي كين همه قابيل ندارد؟
  آن سوي نگاهي كه نه خواب است و نه بيدار
  ابهام خيال ارزش تحليل ندارد

  اين قيمت نام است كه با ننگ شكسته
  هرجايي بي وسوسه فاميل ندارد
  چون عاقبت عشق نه كفر است و نه ايمان
  ابليس در اغفال تو تعجيل ندارد

  سردرگمي ازماست ولي قصه آدم
  قرآني و توراتي و انجيل ندارد

  دیدگاه توسط تينا — اوت 4, 2009 @ 3:57 ق.ظ. | پاسخ

 109. نفیر… سکوت… و تمام !
  بهار ، سیلی سخورده !
  در انزوای کوچه های جانفرسای تحجر ،
  در نبرد با اینهمه ظلمانی
  در مواجهه با اینهمه سیاهی…
  وکوچه های پاییزگونه عدالت !
  این روزها
  فسیل هرچه آسمان است …!
  چه روزهای بی تمد نیست ایران !

  دیدگاه توسط مارال — اوت 4, 2009 @ 5:00 ق.ظ. | پاسخ

 110. فردا که بهار آید ، آزاد و رها هستیم . نه ظلم و نه زنجیری در اوج خدا هستیم

  دیدگاه توسط مارال — اوت 4, 2009 @ 9:40 ق.ظ. | پاسخ

 111. faghat mitunam begam vase khodam motoasefam

  دیدگاه توسط saba — اوت 4, 2009 @ 2:31 ب.ظ. | پاسخ

 112. faghat khoda mitune nejatemun bede

  دیدگاه توسط saba — اوت 4, 2009 @ 2:34 ب.ظ. | پاسخ

 113. آخه چه میشه کرد با این همه اختناق،ولی خوب هر جایی که هر ملتی آزادی خواستند بی بها نبوده و همینطور که این دولت شهدای خودشو داره اینام شهدای سبز ما هستند روحشان غرین رحمت. با تشکر

  دیدگاه توسط سبزک — اوت 5, 2009 @ 6:35 ق.ظ. | پاسخ

 114. الله اكبر بركنار رهبر

  دیدگاه توسط حميد — اوت 5, 2009 @ 6:38 ق.ظ. | پاسخ

 115. رییس جمهور با ادعای مدیریت به دست امام زمان همه مسوولیت را از گردن خود باز میکند .آیا منجی دست به این کشتار زده؟این ادعا فقط باعث تنفر بیشتر وبیشتر از دین وشخصیتهای مذهبی شده.چرا تمام اعتقادات مارا با این اعمال و افکاراز بین میبرید؟حتی در مسیحیت هم اعتقاد به منجی دارند پس کوچکترین امید مارا ناامید نکنید.

  دیدگاه توسط masoud — اوت 5, 2009 @ 10:28 ق.ظ. | پاسخ

 116. MAHDIA amadan dir shode….

  دیدگاه توسط مارال — اوت 5, 2009 @ 3:30 ب.ظ. | پاسخ

 117. الله اکبر …………… الله اکبر ……………… الله اکبر

  دیدگاه توسط تبسم — اوت 6, 2009 @ 2:09 ب.ظ. | پاسخ

 118. روحش شاد ، يادش گرامي…

  دیدگاه توسط راوي شكوه ايران — اوت 14, 2009 @ 2:45 ب.ظ. | پاسخ

 119. حسین جان فراموشت نمی کنیم

  دیدگاه توسط رضا — اوت 20, 2009 @ 7:04 ق.ظ. | پاسخ

 120. خداوندا ظلم هر ظالم را به خودش برگردان! هر چند که بارها دیده ام که اینگونه بوده است چه بسا ظالمانی که خود دچار ظلم وعذاب گشته اند که بیشک این عذاب از جانب تو بودست تو صبر داری و ما بی صبریم

  دیدگاه توسط نادر — اوت 23, 2009 @ 2:15 ب.ظ. | پاسخ

 121. سياست كثيف ترين چيزيه كه در عالم وجود داره ولي در ميان سيايت هاي جهان كثيف ترين سياست سياست ايرانه چون اعوذ بلله ميخواد سر خدا هم كلاه بذاره
  اين سياست تا زماني كه امام زمان ظهور نكند روز به روز كثيف تر مي شود
  ((اللهم اصلح كل فاسد من امور مسلمين))
  ((اللهم عجل لوليك الفرج))
  مرگ بر كساني باد كه برادران شيعه خود را بدون محاكمه اعدام ميكنند

  آقای خامنه ای، امام میگفت: شاه اگر خبر نداره، شاه نیست! اگر هم خبرداره ، شریک جنایته
  مگر می شود از کمترین و تقریبا بی اهمیت ترین اتفاق کهریزک از دید مامورین که همان بیماری های پوستی می باشد خبر داشته باشید، اما از کشته شدن تعداد بی شماری انسان بیگناه زیر باتوم و لگد های مامورین بی خبر باشید ؟ از ضربه مغزی شدن بازداشت شدگان زیر شکنجه بی خبر بود ؟ از تجاوز مامورین به افراد با آلت خود و فرو کردن باتوم و شیشه نوشابه به آنها بی خبر بود ؟ مگر می شود رهبر بود و کور باشی و کر باشی و نبینی و نشنوی این همه خبر را از کشته شدن این همه انسان بی گناه زیر دست سگ های پرورش یافته ات ؟ مگر می شود ؟ برای من و هموطنانم جای تعجب نخواهد بود اگر فردا روزی تقدیری هم از مسئولین این بازداشتگاه مانند جانشین فرمانده پایگاه مقداد ، شود! همانطور که جای تعجب نیست وقتی نمیبینی و نمی شنوی ! قدرت کر و کورت کرده ! آقای خامنه ای، امام میگفت: شاه اگر خبر نداره، شاه نیست! اگر هم خبرداره ، شریک جنایته! حالا بگو تو کدامش هستی !؟ یا خبر داری و شریک جنایتی و یا خبر نداری و رهبر نیستی ! کدامش ؟
  !به ما گفتند خفه شوید! ما نیز جواب می دهیم خفه می شویم ولی شرمنده! خر نمی شویم

  دیدگاه توسط رضا — اوت 24, 2009 @ 5:30 ب.ظ. | پاسخ

  • عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!

   دیدگاه توسط سحر — سپتامبر 24, 2009 @ 10:29 ق.ظ. | پاسخ

 122. marg bar nezame jomhori eslami,nang bar in eslam marg bar diktatori,ayande chizhaye ziyadiro sabet mikone,laanat bar khomeyni […] hendi,marg bar in nezam,man shahab az germany hastam dorod bar tamame shohadaye rahe azadi,laanat bar nezame eslami.

  دیدگاه توسط shahab kahish — اوت 27, 2009 @ 8:36 ب.ظ. | پاسخ

 123. laaaanat bartooo khamenye zena zadeh in harooom zadeh va zena zadast mesle sadame ye khon dare ba on kasi ke khonesh hroom bashe intori vooojodesh dar miyad in too revayat hast pas natijhe mishe gereft khamney va atrafyanesh zena zadan

  دیدگاه توسط donya yani koroosh — سپتامبر 4, 2009 @ 8:55 ب.ظ. | پاسخ

 124. khone bi gonah bedone javab nemimone
  khatab be kodeta chian

  دیدگاه توسط salar — سپتامبر 10, 2009 @ 11:32 ق.ظ. | پاسخ

 125. این همه خبر دروغ از شکنجه و کشتار دادید. این هم روش. مالیات که نداره. خدا به زود باورها هم عقل بده.
  این حکومت به کوری چشم جهان استکبار پابرجا خواهد ماند و نابودی دشمنان را خواهیم دید.

  دیدگاه توسط علی دلخور — سپتامبر 30, 2009 @ 6:28 ب.ظ. | پاسخ

 126. قلبم مالامال درده انگار با هر خبر بدي فشرده تر ميشهاما ياد خدا دلمو پر اميد وخاطرمو ارامش ميده عزيزان يادتون باشه: هر كه را با خط سبزش سر سودا باشد پاي از اين دايره بيرون ننهد تا باشد

  دیدگاه توسط نرگس گريان — اکتبر 2, 2009 @ 1:07 ب.ظ. | پاسخ

 127. با درود
  با عرض تاسف از مرگ جانگذار هموطن گرامیم باید اضافه کنم که این حکومت به زودی بدست جوانان برومند ایران ازاد خواهد شد . جمهوری اسلامی با قانون اساسی ضد بشری اش نابود خواهد شد و سایر دوستان باید توجه کنند که اگر اقای کروبی و موسوی هم رئیس جمهور شوند با وجود همین قانون اساس و دخالت دین در حکومت هیچ پیشرفت و ازادی حاصل نخواهد شد. بلکه فساد در قانون است و پس از مدتی به اشخاص غلبه میکند و این جنایات صورت میگیرد. جنبش سبز ایران باید خواهان جدایی دین از حکومت باشد تنها از این طریق میتوان به ازادی رسید. به امید پیروزی

  دیدگاه توسط میلاد ازاده — اکتبر 9, 2009 @ 7:47 ق.ظ. | پاسخ

 128. sfc leg ildai

  دیدگاه توسط ali — اکتبر 9, 2009 @ 12:24 ب.ظ. | پاسخ

 129. سبز مثل هميشه

  دیدگاه توسط ali — اکتبر 9, 2009 @ 12:26 ب.ظ. | پاسخ


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: