کودتا نیوز

سپتامبر 20, 2009

از گفته های عفریت استبداد ایران دلخوش نباشیم، این شیطنت موذیانه «عقب نشینی» نیست! بلکه فرارِ رو به جلوست

Filed under: Uncategorized — koodetanews88 @ 10:39 ق.ظ.

rstq3s

سخنان امروز خامنه ای در دانشگاه تهران به مناسبت عید “مصلحتی” فطر(چرا که به اعتقاد مراجع و علما فردا_دوشنبه_عید است!) نه تنها که امیدوار کننده نیست و نشانی از سر عقل آمدن ایشان ندارد بلکه با موذی گری تمام در جهت توجیه دستگیری ها و صحه گذاردن مضاعف بر پروژه خیالی و خودپرداخته  انقلاب مخملی است. خامنه ای  با بیان وقیحانه این جمله که: “اعتراف هر متهم درباره خودش در دادگاه حجت، مسموع و نافذ است”، عامداً و به ترتیبِ اولی آمراً بر دستگیری های بی ضابطه و اکثراً بدون حکم قضایی که همراه  با ضرب و شتم متهمان بوده است و نیز برشرایط نگه داریِ غیرقانونی، اعتراف گیری و نقض آشکار حقوق اولیه بازداشت شدگان مبنی بر دسترسی آزاد در هر زمان به وکیل انتخابی و نیز ارتباط با خانواده و مهم تر از همه بر بی دادگاه های نمایشی و تلویزیونی خلاف نصِ صریح قانون که پیش از “ثبوت جرم” و بدون حضور وکیل مدافعِ منتخبِ زندانی و در شرایط بی خبری مطلق از فضای حقیقی دنیای بیرون فاقد هرگونه “وجاهت و استماع قانونیست” مهر تایید و حجت ” گذارد!

 

رهبر نامشروع ایران با ساده انگاری ژرف و ادامه بازی کودکانه “که بود؟که بود؟ من نبودم!” و دادنِ امتیازِ ظاهری و بسیار کوچک،  در صدد گرفتن امتیازات به مراتب سنگین تر از جنبش سبز و وارد کردن اتهامات و تلفات  بسیار گران به خیمه اصلاح طلبان است، چرا که بر فرض پذیرش مدعای ایشان، باید اعترافاتِ  تحتِ فشار و دیکته شده سپاه، دادستان معزول تهران و کیهان نشینان را که از زبان ابطحی ها، حجاریان ها،  نبوی ها، شریعتی ها و سایر فرزندانِ خوش سابقه انقلاب بیان شده است را “حجت” دانست و بر صدق اتهام “انقلاب مخملی” و “کودتای رنگی” و “توهم تقلب” صحّه گذاشت!! و جانمایه این کلام ایشان آنکه شهر در امن و امان بوده(!)، “تقلب، اسم رمز بوده “  و اساساً جمعیت میلیونی مردم معترض توهم زده و فریب خورده سران اصلاح طلبِ زندانی شده اند!

زهـــی خـــیـال باطــل! رهبر دست یازیده به خون زنان و مردان ایران زمین که هنوز بر طبل افسانه نخ نمای ” دشمن” می کوبد و بر رویای “در اکثریت” بودن خویش و خویشانش “متوهم” است، تو گویی از خواب گرانِ خویش بیرون نیامده و به خیال ملیحش بر جماعت “خواب زده ای” حکم می راند!…غافل از اینکه موج طوفانی بیداری مردمی آغازیدن گرفته و “جرس انقلابِ سبز ایران” مدتهاست که نواخته شده و آخرین فرصت ها و ثانیه های دیکتاتور هم ازکف می رود…اما ظاهراً این “خصلت خجسته” تمامی خودکامگان عالم است که در

بیهوشی” سنگینی به سر می برند و زمانی به هوش و با هوش می شوند که دیگر فرصتی برای جبران مافات و جلب رضایت توده ها باقی نمانده است…!رهبر کودتای ننگینِ تاریخ ایران نیز از این قاعده کلی مستثنا نخواهد بود!

Advertisements

8 دیدگاه »

 1. با شما موافقم
  این کفتار پیر عامل و رهبر تمام این فجایع می باشد.

  دیدگاه توسط mehdi — سپتامبر 20, 2009 @ 1:47 ب.ظ. | پاسخ

 2. تعجب کردم که مشروطه.خاهی. مگه از دمکراسی بدت میاد؟!!

  دیدگاه توسط شاهین دلنشین — سپتامبر 20, 2009 @ 4:07 ب.ظ. | پاسخ

  • درود، من از هر قالب و عنوانی بری هستم گرامی، چرا که «آزادی خواه» هستم و هر حرکت آزادیخواهانه و حق طلبی را تحسین و حمایت می کنم…فارغ از نام ها و مسلک ها…
   پیروز باشید، پاینده ایران.

   دیدگاه توسط koodetanews88 — سپتامبر 20, 2009 @ 11:44 ب.ظ. | پاسخ

 3. روز قدس گذشت. نباید همۀ امید را به یک روز بست. این روز باید آغازپایان کار رژیم کودتا باشد. راه پیمایی تنها شکل حرکت اعتراضی نیست.
  خانواده های دستگیرشدگان وزندانیان سیاسی بایدجلوی خانۀ مراجع به طورنوبتی تحصّن کرده وبگویند، آیااین بودجمهوری عدل اسلامی که 30 سال پیش به ماوعده داده بودید. اگر درجامعه ای روحانیون وریش سپیدانش
  این گونه به مردم نارو بزنند، به که بایدتوسّل جست؟
  مراجع باید برای جبران خطا های خود، کفن بپوشند، به خیابان ها آمده و مردم ستمدیده رابرای بدست آوردن حقوق انسانی اشان همراهی و رهبری کنند..
  همچنین می توان درمساجد، سرچهارراه ها، روی پل ها، جلوکارخانه ها، رادیووتلویزیون ، مراکزبسیج وسپاه… تحصّن اختیارکرد.
  شکست یعنی یاس، زوال خانوادگی، زوال اجتماعی وگسیختگی کشور، همان چیزی که استعمارواستثماردرپی آن است. زمانی شارون نخست وزیراسراییل گفت: ایران زیادی بزرگ است- برای این که بتوانند آن راببلعند بایدتکه تکه اش کنند.
  طرح ایجادخاورمیانۀ جدید مشغول عمل است. طبق این طرح اسراییل باید به عنوان ژاندارم منطقه مسّلح به دندان هسته ای، بزرگ ترین و مقتدرترین کشور منطقه باشد. بقیّۀ کشور هابه قطعاتی متخاصم ، تبدیل شده ودرحالی که در حال جنگ دایمی هستند ذخایرشان به هیچ ربوده خواهدشد. به یوگسلاوی سابق نگاه کنید، به اطرافتان به کشور های همسایه نگاه کنید، کتاب برژینسکی را بنام»یوریژیا» بخوانید واین بار حواستان جمع باشد که کلاه بزرگی به سرتان نرود.
  آن چه مهّم است این رژیم ساده لوح پرور وعوامفریب حجتیّه که استاد نعل وارونه زدن است بایداز بین برود. حجتیه ساختۀ دست صهیونیست ها وامپریالیست هاست. یادتان نرود که کشور بسیار ثروتمندی دارید که چشم طمع همۀ استعمارگران واستثمارگران در پی آنست. آگرتفسیرهاوخبرهای امروزرادررسانه های امپریالیستی-صهیونیستی پیگیری کنید خواهیددیدکه چگونه کفه ترازوی آن ها به نفع رژیم کودتاسنگینی می کند. صد سال است که نتوانسته ایم راه خود رابیابیم. تاریخ را بخوانیم واز آن درس بگیریم. خوشبختانه هم اکنون جنبش سبزرهبری هوشمندی دارد. شعارهای هوشمندانۀ آن را به کار بریم. این بارپیروزی از آن مردم ایران خواهدبود.
  28 شهریور، 1388
  ح- رادفرنیا

  دیدگاه توسط radfarnia — سپتامبر 20, 2009 @ 9:35 ب.ظ. | پاسخ

 4. گول نخورید. رهبر در صحبتهای عید فطرش اصلا عقب نشینی نکرده، به نظر من دارد آمده حمله دیگری می شود. او دشمن ایران و آزاردی است. این را بخوانید:
  http://www.mowjcamp.org/article/id/35041

  دیدگاه توسط azad — سپتامبر 21, 2009 @ 12:28 ق.ظ. | پاسخ

 5. درود بر شما. تحلیل جالبی‌ بود. سخنان خامنه ای خلاصه ای بود از زد و بند‌های ایشان در پشت پرده با سران اصلاح طلب. اینها یک بار دیگر برای نجات جان «اسلام عزیز» با هم تبانی کردند. ایشان به وضوح به سران اصلاح طلب در باغ سبز نشان دادند به امید اینکه با کشیدن آنها به صف خود، بتوانند صدای حق خواهی مردم ایران را خفه کنند. زهی خیال باطل. این جنبش به پیش می‌‌رود، حالا یا با اصلاح طلبها یا بدون آنها.

  دیدگاه توسط hipcat — سپتامبر 21, 2009 @ 10:17 ق.ظ. | پاسخ

 6. سلام: خیال باطل نفرمائیدو امربه شما خدای نکرده مشتئبه نشود تافکرکنید من انم که رستم بود پهلوان ( چیزی که امروز روز دارد سیدعلی سخنگوی کودتارا خفه می کند ) اصلاح طلب هاباهمه کاستی هاوحماقت ها اگرنبودند شماهیچ بودید و پوچ همانگونه که این حدود
  30 سال فقط حرف زدیدودگرهیچ ……………

  دیدگاه توسط akbar — سپتامبر 22, 2009 @ 2:29 ق.ظ. | پاسخ

 7. شما اصلا در جایگاهی نیستید که درمورد ولایت فقیه حتی نظر بدید.
  برید اغتشاش کنید. خاک برسرتون که شدید کشته و مرده یک احمق

  دیدگاه توسط یه ایرانی — اکتبر 5, 2009 @ 9:31 ق.ظ. | پاسخ


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: